Nedviznosti

You are here: Home

Prodavam prekrasna Kuka vo Kumanovo

Погледни ги сите огласи од Mila
Мапа:
Број на соби : 6
Адреса: ul.VARAZDINSKA BR 42, Локација: Куманово
Површина: 860 m2
Moze zamena za stanovi.
Цена: Цена во €: 185000
Контакт:
Goko
070236380
1300
Kumanovo
Испрати е-маил
Contact Mila by PMS
Prodavam prekrasna Kuka vo KumanovoProdavam prekrasna Kuka vo KumanovoProdavam prekrasna Kuka vo KumanovoProdavam prekrasna Kuka vo Kumanovo
Joomlart